רשימת משאלות מתנה
עגלה (ריק) 0
עגלת הקניות שלך ריקה
תפריט
נצלו את המבצע המיוחד שלנו!
 ימים  jour  :  :
60% מכירות על המוצרים שלנו!

טבעת טרילוגיית יהלומים

La טבעת טרילוגיית יהלומים משובץ בשלושה יהלומים מרהיבים. יש לזה משמעות מאוד גדולה.

מבצע הבזק הזה יאפשר לך לרכוש אחד במחיר טוב מאוד ואולי להציע אותו כדי להפתיע את כלתך!

בחר מכולם טבעות תכשיטים, טבעת טרילוגיית יהלומים דומה קצת לבחירת סוליטייר עם סגנון ייחודי שיעשה את ההבדל בין האחרים. זה טבעת יהלום שאנחנו בוחרים לציין את היום החשוב ביותר בחיינו. זה ה סוליטר שנקנה בתכשיטים על אהבתו הייחודית

טבעות טרילוגיה הן תכשיט אצילי מאוד אך גם יקר למדי. למה שלא תנצל את הצעות הפלאש שלנו ב-60% כדי לתת לעצמך אחד? טבעת טרילוגיית היהלומים תהווה אביזר מושלם לאאוטפיטים שלך ובנוסף הם לא יהיו כל כך יקרים!

מאחורי הטרילוגיה מצלצלים

מספר 1 בשוק יהלומים מלוטשים בעולם באנטוורפן, קבוצת Directglobe מתמחה מזה 45 שנה בייצור ומכירה של יהלומים בשוק האמריקאי והאירופי. הקבוצה נוכחת בצומת הדרכים של המקצוע: פריז, אנטוורפן, ניו יורק, מונטריאול, לונדון, רמת גן (ישראל). קבוצת Directglobe היא שותפה של כל בעלי המקצועות היהלומים, תכשיטנים, תכשיטנים, סיטונאים או יצרנים, ומשתפת פעולה עם שלוש בורסות היהלומים הגדולות. המקצועיות שלו כבר אפשרה לו לזכות באמון של 1950 לקוחות בצרפת ו-2500 בשאר העולם.

מעבר לרוח ולעקביות של הקבוצה, Directglobe נוכחת בכל רמות רשת היהלומים ומשקיעה ללא הרף במחקר ופיתוח של טכנולוגיות ייצור חדשות. הרכישה במקור של יהלומי גלם בכמויות גדולות וייצור טכני גבוה מאפשר לה לתרגל את המחירים הטובים ביותר ליהלומים באיכות גבוהה.

סנן לפי

טוֹהַר

טוֹהַר

צבע

צבע

משקל

משקל

צורה

צורה

מַתֶכֶת

מַתֶכֶת

בפרומו

lecentredudiamant תכשיטים בריתות טבעות אבנים יקרות סוליטר חתונה אירוסין

IM-15-501

2 דולר ארה"ב -50%

1 140 454,92 $US

כל המוצרים במבצע

רבי מכר

כל הנמכרים ביותר
close

Liste de souhaits