• טבעת אירוסין יהלום. שני לבבות אהבה.
  הצעה מפוארת.
 • שום דבר לא צורח חזק יותר או מעביר את אהבתך לעולם לגמרי
  כמו טבעת אירוסין יהלום. IT אומר ועוד.
 • מצא את המושלם שלך
  טבעת אירוסין
 • לחתונה מסנוורת
 • עגילים אלה בטוחים שיסובבו ראש ויתפסו
  מחדרה של כל אישה שלובשת אותם.
 • עיצוב עם מגע ארט דקו.
  רב תפקודי, ניתן ללבוש את התליונים שלנו
  מגוון דרכים, המאפשרות יצירתיות באלה
  שלובשים אותם.
 • צמידים אלה בטוחים בהצהרה
  נועז אך גם שותק.
 • עד - 60%

שירות לקוחות

לקוח sce

שירות לקוחות

רציתי להודות לך על היעילות שהצגת בשליחת ההזמנה שלי לטבעת יהלום שהגיעה בזמן. עם זאת לא קיבלתי את האישור של 

תשלום מאובטח

תשלום secu
כיצד לבחור יהלום: הצורה

הצורות הקלאסיות ביותר מתוארות כאן, אך צורות חדשות מתפתחות מדי שנה. הבחירה בצורת יהלום היא עניין של טעם אישי. צורת המבריק העגול נבדלת מצורות מהודרות אחרות כביכול (נסיכה, אמרלד וכו '). זהו הקלאסי ביותר, האוניברסלי ביותר והמוכן ביותר בחקר הפרופורציות האידיאליות שלו. לעתים קרובות הוא יקר יותר מאבנים בצורות שונות.

הצורות העיקריות של חיתוך יהלומים

אסשראמרלדלבהמרקיזהאליפסהאגסנסיכהקורןעָגוֹלמשולש

כמה דוגמאות לצורות נפוצות:

 
גודל הנסיכה
מתאים לתכשיטים אדריכליים עם קווים נקיים. מדובר בגזרה מרובעת או מלבנית, בדרך כלל עם 76 היבטים המבטיחים ניצוץ חזק. גזרת נסיכות קטנה וזולה יותר ממבריק עגול בעל משקל שווה. רוחב השולחן דורש טוהר טוב.
גזרת הברקת
הוא מדגיש את היופי ה'שקוף 'של היהלום. זהו גודל מכובד ומפוכח. דורש יהלומי טהרה טובים: השולחן חייב להיות טהור או VVS, כל התכלול בצד.
 
גודל סגלגל
צורה מודרנית לחלוטין המשלבת את הקלאסיציזם של הברק העגול ואת הנשיות האלגנטית של צורות מאורכות יותר כמו אלה של המרקיזה והטיפה. מספר הפנים של היהלומים של הקיצוצים העיקריים.

קריטריונים נוספים להערכת גודל

הסיבוב

הערכת הרונדיסט מתייחסת לעובי שלה, בעוד שההיבט החלק או הפאסיבי שלה אינו מתערב בערך היהלום והוא תלוי בבחירת החותך. משתמשים בקנה מידה של 8 רמות עובי, החל מדק עד עבה במיוחד, אך מומלץ להשתמש בקנה מידה קטן יותר, נע בין דק לעובי (4 רמות, המטרה היא להימנע מקיצוניות).

ראש הצילינדר

זו הנקודה התחתונה של היהלום, הפן הקטן ביותר, אשר מוערך בסולם של 8 רמות, האידיאל הוא הפן הקטן ביותר האפשרי. הפוליש מאפיין גימור פנים זה מוערך על היעדר עבודות הליטוש או פגמיו, בסולם של 5 רמות.

הסימטריה

מאפיין זה מתייחס ליישור ומיקום של פנים ומשטחים שטוחים. היישור של כל פן חייב להיות מסומן ומדויק, ההיבטים מסודרים בצורה מושלמת ביחס זה לזה. סימטריה מדורגת בסולם של חמש רמות.